Arda Turan'dan Zeki Alasya mesajı

Arda Turan'dan Zeki Alasya mesajı
Arda Turan'dan Zeki Alasya mesajı
Atletico Madrid forması giyen Arda Turan, Türk sinema ve tiyatrosunun en önemli oyuncu ve yönetmenlerinden Zeki Alasya'nın vefatının ardından sosyal medya üzerinden bir paylaşımda bulundu.

RADİKAL - Karaciğer hastalığı sebebiyle 22 Nisan 2015 tarihinden bu yana tedavi gören 72 yaşındaki ünlü sanatçı Zeki Alasya, bugün saat 10:32'da Koç Üniversitesi Hastanesi'nde yaşamını yitirdi.

Herkes gibi Atletico Madrid'de top koşturan milli futbolcumuz Arda Turan da büyük ustanın ölüm haberi sonrası büyük üzüntü yaşıyor.

FENEERBAHÇE'DEN BAŞSAĞLIĞI MESAJI

Sarı-lacivertli kulüp, resmi internet sitesi üzerinden hayatını kaybeden Zeki Alasya için başsağlığı mesajı yayımladı. Mesajda, şu ifadeler kullanıldı:
"Türk Sineması ve Tiyatrosu’nun unutulmaz ismi, ünlü oyuncu ve yönetmen, aynı zamanda Fenerbahçe taraftarı olan Zeki Alasya’nın bu sabah aramızdan ayrıldığı haberini derin bir üzüntüyle öğrendik.

Oyunculuğu ve eserleriyle Türk Sineması ve Tiyatrosu’nda hiçbir zaman unutulmayacak olan usta oyuncu ve yönetmen, merhum Zeki Alasya’ya Allah’tan rahmet, başta ailesi olmak üzere, yakınları ve tüm sevenlerine başsağlığı dileriz."