Arda Turan'ın Barcelona programı belli oldu

Arda Turan'ın Barcelona programı belli oldu
Arda Turan'ın Barcelona programı belli oldu
Atletico de Madrid'den Barcelona'ya transfer olan milli futbolcu Arda Turan'ın Barcelona programı belli oldu. Arda'nın formaları da Barcelona mağazalarında satışa sunuldu.

RADİKAL- Milli yıldız Arda Turan, perşembe günü Barcelona'ya gelecek ve burada kulüp arması önünde fotoğraflar çekildikten sonra dinlenmeye çekilecek. Milli futbolcu cuma günü sabahı sağlık kontrolünden geçirildikten sonra kulüp binasında basına tanıtımı tanıtılacak ve resmi sözleşmeyi imzalayacak. Seçim dönemine girildiği için de Arda'ya imza töreninde başkan ve yöneticilerden hiç kimse eşlik edemeyecek.

İLK İDMAN GELECEK PAZARTESİ

Arda'nın yanında büyük ihtimalle İdari Başkan Ramon Adell bulunacak. Haftasonu Barcelona'da kaldıktan sonra pazartesi günü Arda Turan takım arkadaşları ile ilk idmana çıkacak ve teknik direktör Luis Enrique ile tanışacak.

Fenerbahçe'den Arda Turan'a transfer teklifi!


Arda Turan: Ne 4 seneydi ama!

Milli futbolcu Arda, Ocak ayına kadar resmi maçlarda yer almaması nedeniyle idmanlara takımla çıkacak ve Barcelona'nın ABD 'de düzenleyeceği tura katılabilecek.

Bayrampaşa'dan Barcelona'ya Arda Turan'ın hikayesi

Bu arada Arda'nın Barca Store'daki formaları satışa sunuldu ancak hangi formayı giyeceği henüz belli olmadığı için numara yer almadı. Arda büyük ihtimalle Xabi'nin giydiği 6 numarayı üzerinde taşıyacak.

(DHA)