Arda Turan'ın en zor 4 günü

Arda Turan'ın en zor 4 günü
Arda Turan'ın en zor 4 günü
Milli futbolcumuz Arda Turan için 4 yıl formasını giydiği Atletico Madrid ile yeni takımı Barcelona'nın karşılaşacağı maç ile altyapısından yetiştiği Galatasaray'ın Salı günü Atletico ile yapacağı mücadele çok zor geçecek.

İspanyol gazetesi Marca, sezon başında Atletico Madrid'den Barcelona'ya transfer olan Arda Turan ile ilgili özel bir haber yayımladı.

La Liga'da bu gece oynanacak Atletico Madrid-Barcelona maçı ile 15 Eylül Salı günü İstanbul 'da yapılacak Galatasaray -Atletico Madrid karşılaşmasına vurgu yapan gazete, milli futbolcunun yaşayacağı zor duruma vurgu yaptı.

'Arda'nın sadakati test edilecek' başlıklı haberde şu ifadeler kullanıldı:
"Atletico Madrid, bu akşam Barcelona ile Salı günü de Galatasaray ile karşılaşacak. Bu geceki maçta forma giymeyecek ancak kafilede yer alacak Arda Turan, Calderon'da muhtemelen pek sıcak karşılanmayacak. Türk devi Galatasaray da Arda'nın hala takip ettiği bir takım. Eski takımı Atletico, Galatasaray ile karşı karşıya gelecek. Zihninde Atletico etkileriyle Galatasaray'ı destekliyor olacak. Tabii bu gece de Barcelona'yı. Atletico her zaman kalbinin bir köşesinde kalacak olmasına karşın, bu 4 gün Arda için çok zor olacak."