Arda Turan'ın pastası olay oldu!

Arda Turan'ın pastası olay oldu!
Arda Turan'ın pastası olay oldu!
Atletico Madrid'in yıldızı Arda Turan'ın, Barcelona ile oynadıkları İspanya Kral Kupası maçında yan hakemin olduğu bölgeye doğru krampon fırlatması, İspanya'da gündemden düşmüyor.

MADRİD - Arda Turan'a, 28. yaş gününü kutlayan arkadaşlarıyla restoranda yediği yemeğin ardından üzerinde Atletico Madrid armalı krampon şeklinde pasta hediye edildi. İspanyol basınında milli futbolcumuzun kramponlu pastayla çekilen fotoğrafının yayımlanması sonrası sosyal medyada Arda Turan'a tepki gösteren yorumlar yer aldı.

Arda Turan hastaneye kaldırıldı


Atletico Madrid yöneticilerinden Clemente Villaverde, İspanyol basınına yaptığı açıklamada, "Arda'nın hareketi yanlış ve bunun onaylanabilecek hiçbir yanı yok. Saha içindeki sinirini anlayabiliriz, ama böyle bir hareket yapılmaz. Gördüğü sarı kartı uygun bir karar olarak görüyorum" değerlendirmesinde bulundu.

Haberlerde, Arda'nın hareketinin kulüpte tepkilere yol açtığı ve milli futbolcunun buna benzer olaylara karışmaması yönünde yöneticiler tarafından uyarıldığı belirtildi.

La Liga'da yarın oynayacakları Eibar maçı öncesinde basın toplantısı düzenleyen Atletico Madrid Teknik Direktörü Diego Simeone, "Arda'nın hareketi nedeniyle özür dilemesini düşünüyor musunuz?" sorusuna, "Bu olay geçmişte kaldı. Gerçekten aklımda Eibar maçı dışında bir şey yok" cevabını verdi. (AA)

Arda Turan için bunu da yaptılar!