Arda Turan'ın tahtı sallanıyor!

Arda Turan'ın tahtı sallanıyor!
Arda Turan'ın tahtı sallanıyor!
Porto'da kiralık olarak müthiş bir sezon geçiren Oliver Torres, Atletico Madrid'e geri döndü. İspanyol basını, milli futbolcumuz Arda Turan'ın ilk 11'deki yerinin artık garanti olmadığını iddia etti.

İspanyol basını, Arda Turan'ın, Atletico Madrid'e transfer olduğundan beri ilk kez formasını kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya kaldığını yazdı. Geçtiğimiz sezon kiralık olarak Porto forması giyen ve Atletico'ya geri dönen Oliver Torres'in, milli futbolcunun ilk 11'deki yerini tehdit ettiği belirtildi.

Skorer.com'da yer alan habere göre; Torres'in, Portekiz ekibinde oldukça başarılı bir sezon geçirdiği vurgulanırken, 21 yaşındaki oyuncunun yeni sezonda formayı kapabileceği yorumu yapıldı. Arda'nın en düşük istatistiklerini bu sezon yaşadığı belirtilirken, iki oyuncunun bu sezon sergilediği performansları değerlendiren teknik ekibin, Torres'in Arda ile forma için rekabet edeceği düşüncesini paylaştıkları ifade edildi.

Torres'in 7 gol ile Porto'nun en skorer ikinci oyuncusu olduğunun altı çizilirken, oyuncunun ayrıca 6 asist yaptığı ve tüm kulvarlarda 40 maç oynadığı kaydedildi. Arda Turan'ın ise 3 gol attığı sezonu beklentilerin uzağında tamamladığına vurgu yapıldı.