Arda Turan'ın takım arkadaşı oluyor

Arda Turan'ın takım arkadaşı oluyor
Arda Turan'ın takım arkadaşı oluyor
Milli yıldızımız Arda Turan'ın formasını giydiği Atletico Madrid'in, Beşiktaş'ın Portekizli golcüsünü transfer etmek üzere olduğu öne sürüdü.

Mehmet ÇİFTÇİ / MADRİD (DHA) - Hugo Almeida'nın bonservis bedelinin yüzde 50'sini elinde bulunduran menejerlik şirketi Gestifute’nin, Portekizli golcünün haklarını Atletico Madrid Kulübü'ne sattığı idda edildi. Diğer yüzde 50 için ise Beşiktaş ile masaya oturularak anlaşma yolları aranacağı belirtildi.

Almeida'ya sürpriz talip


Operasyonu Almeida’nın menajerliğini yapan ve Gestifute şirketinin sahibi olan Jorge Mendes’in gerçekleştirdiği öğrenildi.

Atletico Madrid cephesi de Almeida ile ilgilendiklerini doğruladı. Ara transferde biri orta saha diğeri ise forvet olmak üzere iki oyuncu transfer edeceklerini duyuran yönetim, bu oyunculardan birinin Almeida olabileceğini inkar etmedi.

Marca Gazetesi, Gestifute şirketi ile Atletico Madrid'in Beşiktaşlı golcü için anlaşmaya vardıklarını yazdı. Mendes ile Atletico Madrid yöneticilerinden Miguel Angel Gil arasındaki ortaklığına dikkati çeken gazete, Almeida’nın satışının her an gerçekleşebileceğini vurguladı. 

Bilic'ten yönetime iki istek