Arda Turan'ın yerine Gökhan Töre!

Arda Turan'ın yerine Gökhan Töre!
Arda Turan'ın yerine Gökhan Töre!
Atletico Madrid'in, takımdan ayrılacak olan Arda Turan'ın yerine Gökhan Töre'yi almak için, Beşiktaş'a 12 milyon Euro'luk teklifte bulunduğu iddia edildi. Şampiyonluk yarışını düşünen siyah-beyazlıalr ise milli futbolcuyu satmaya niyetli değil.

Arda Turan’a alternatif arayan Atletico Madrid'in, Gökhan Töre için siyah-beyazlı kulübe 12 milyon Euro’ya kadar bir bonservis bedelini gözden çıkardığı öğrenildi. İspanyol basını da Madrid temsilcisinin, Arda’nın yerine Töre’yi istediği yazdı.

Arda Turan transferinde şok iddia!

Hürriyet Gazetesi'nin haberine göre; Demba Ba’yı 13 milyon Euro’ya Çin’e satan, genç Atınç Nukan’ı da 5 milyon Euro’ya Almanya’ya gönderen siyah beyazlı yönetim, bir yandan şampiyonluk yarışını diğer yandan da Töre’nin önümüzdeki sezon daha yüksek fiyata satılabileceğini düşündüğü için şimdilik satışa sıcak bakmıyor.

"ERSAN’IN GiTMESiNE iZiN VERECEĞiZ"

Beşiktaş Kulübü İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, önceki gün Ümraniye’de yeni sezon açılışında gazetecilerle yaptığı sohbette “Özellikle Jose Sosa ve Gökhan Töre satacağımız oyuncular değiller. Biz Töre’de 9 milyonu, Sosa’da 6 milyonu gördük ve satmadık, satmayı da düşünmüyoruz. Hele Töre ile birlikte Oğuzhan ve Kerim gibi oyuncuların eğitici yönü çok fazla olan Şenol Güneş gibi bir hocanın elinde değerlerini 2’ye 3’e katlamalarını bekliyoruz. Ersan da kendi özel bir durumu olduğu için, bir anlamda önünü açmak için izin veriyoruz” dedi.

Arda Turan için Galatasaray iddiası!