Arda'dan Ahmet Çakar'a yanıt

Arda'dan Ahmet Çakar'a yanıt
Arda'dan Ahmet Çakar'a yanıt
Atletico Madrid forması altında La Liga şampiyonluğu yaşayan Arda Turan, yorumcu Ahmet Çakar'ın kendisi hakkında yaptığıo eleştirilere canlı yayında cevap verdi.

Ahmat Çakar, 2009 yılında Lionel Messi ile Arda Turan'ı kıyaslayıp "Arda, Barcelona'nın idmanına bile çıkamaz. Stadına da ancak seyirci olarak gider” ifadelerini kullanmıştı. Bu sözlere alınmadığını belirten milli futbolcumuz, Çakar'ın özel hayatı hakkındaki yorumlarına ise üzüldüğünü belirtti.

Arda Turan'ın gözyaşları

Beyaz TV'de yayınlanan 'Beyaz Futbol ' programına telefonla bağlanan yıldız oyuncu, "Benimle ilgili söylediğiniz Messi karşılaştırması görüşlerinize katılmıştım, ama babamın arabasına bindiğim için beni eleştirmiştiniz ve bana görgüsüz gibi laflar etmiştiniz. Bunlara kırılmıştım. Bunu suratınıza söylemek istedim" dedi.

Şampiyonlar Ligi finalinde oynayıp oynayamayacağı hakkındaki soruyu Arda Turan, "Tedavim günlük ilerliyor. O özel günde oynayabilmek için elinden geleni yapacağım" şeklinde yanıtladı.

Atletico Madrid'de La Liga Şampiyonu olan milli yıldız, Fenerbahçe Kulübü'nün görüşmelere başladığını açıkladığı takım arkadaşı Diego Ribas hakkında ise övgü dolu ifadeler kullandı.  

Şampiyon Atletico, şampiyon Arda