Arda'dan Diego'ya: Beşiktaş...

Arda'dan Diego'ya: Beşiktaş...
Arda'dan Diego'ya: Beşiktaş...
Atletico Madrid'in yıldızı Arda Turan, kendisine Beşiktaş'ı soran Diego'ya, "Türkiye'nin en büyük kulüplerinden birisi. Gidersen asla pişman olmazsın" yanıtını verdi.

Beşiktaş 'ın transferini gerçekleştirmek için yoğun çaba harcadığı Diego Ribas'a takım arkadaşı Arda Turan olumlu referans verdi.

Diego'dan Beşiktaş'a müjde


Milli futbolcumuz, kendisine Beşiktaş ve İstanbul hakkındaki düşüncelerini soran Brezilyalı yıldıza, "Beşiktaş Türkiye 'nin en büyük ve güzide kulüplerindin birisi. Orada top oynamak onurdur. Taraftarı da çok ateşli. İstanbul ise muhteşem, bana göre dünyanın en güzel şehirlerinden birisi. Teklifi kabul edersen pişman olmazsın" cevabını verdi. Diego'nun Arda'nın anlattıklarından sonra Beşiktaş'a gelmeye daha sıcak baktığı belirtildi.

4.5 MİLYON EURO'YA DÜŞTÜ

Diego'nun Beşiktaş'tan yıllık 5 milyon euro istediği, yapılan pazarlıklar sonrasında 4.5 milyon euroya kadar düştüğü öğrenildi. Tecrübeli futbolcu için yıllık 3.5 milyon euro bütçe ayıran siyah-beyazlıların, Diego'nun istediği rakamı daha aşağıya çekmek için görüşmeleri sürdürdüğü ifade edildi. Sambacı'ya İngiliz takımları Southampton ve Arsenal'in yanı sıra Brezilya'dan Santos'un da talip olduğu ancak en yüksek teklifi Beşiktaş'ın verdiği de bildirildi.

18 MAÇTA 2 GOLÜ VAR

Diego Ribas, devre arasında kiralık geldiği Atletico Madrid'de 18 maçta forma giydi ve 2 kez fileleri havalandırdı. Diego'nun kulübü Wolfsburg ile sözleşmesi sezon sonunda bitiyor. ( Sabah )

Diego Ribas'ın talibi çok