Arda'dan Lig TV spikerine şok

Arda'dan Lig TV spikerine şok
Arda'dan Lig TV spikerine şok
Milli futbolcu Arda Turan, fazla kilolarıyla ilgili gelen soru karşısında Lig TV spikerini fena sıkıştırdı.

Atletico Madrid taraftarları tarafından Ocak ayının en iyi futbolcusu seçilen milli futbolcu Arda Turan, Lig TV canlı yayınına katıldı.  

Arda Turan'a 5 yıldızlı ödül


Skorer.com'da yer alan habere göre; Milli futbolcu, İspanya'da taraftarların ilgisinden memnun olduğunu söylerken, "Burada da futbolculara karşı ilgisi yoğun. Türkiye 'de de bundan şikayetçi değilim. Yarın öbür gün bu popülaritede de olamayabiliriz. Kültürlerden dolayı farklılık var. Baba-oğullar mesela birbirlerini farklı severler. İspanyollar da farklı seviyor. Bu ilgiden dolayı memnunum, rahatsızlık duyduğum bir durum değil" ifadelerini kullandı.

Atletico Madrid'in ligdeki durumuyla ilgili olarak yıldız oyuncu, "İyi gittiğimiz ortada ama bugünlerde iyi gitmek önemli değil. Sezonun sonunu getirmek önemli. Dünyanın en iyi takımlarına karşı oynamak istiyoruz. Antrenmanlar çok ağır geçiyor, savaşıyoruz. Umarız bizim için güzel olur" ifadelerini kullandı.

ARDA SIKIŞTIRDI

Arda Turan, Lig TV spikerinin "Pazartesi gecesi futbolunda gündeme geldi. Şansal Büyüka gündeme getirdi. Türkiye'de zaman zaman futbolcuların bakmadığı, fazla kiloları olduğu, Avrupa 'da ise bu durumun tersi olduğu söylendi. Tümer Metin de bunu söyledi" şeklindeki sorusunu söyle yanıtladı:
"Nazlı anlamadım, laf mı sokuyorsun şu anda? (Gülerek) Galatasaray 'da ağır bir sakatlık geçirdim. Kortizon iğnesi oldum ve bu etkili oldu. Ağrılarım vardı. Türk yemekleri de bunda etkili oldu. Türkiye'de fazla kilolar sıkıntı oluyor. Kilo önemli. Dikkat etmek lazım. Fazla kilo elinde bir poşetle koşmak gibi bir şey. Elimden geldiği kadar dikkat ediyorum. O zamanlar yaşım gençti. Şansal ağabey de doğru söylemiş. Aynı şekilde siz sunucuların da kilolarına dikkat etmesi lazım."

Atletico Madrid'in lideri Arda