Arena'da Chedjou-Erol Bulut kavgası

Arena'da Chedjou-Erol Bulut kavgası
Arena'da Chedjou-Erol Bulut kavgası
Galatasaray-Başakşehir maçının 90+1. dakikasında konuk ekibin antrenörü Erol Bulut, elindeki topu sahaya atınca, sahada iki top oldu. Buna sinirlenen Chedjou önce topu sert bir şutla uzaklaştırdı, ardından Bulut'un üzerine yürüdü. Abdullah Avcı ve saha görevlileri araya girerek gerginliğin büyümesini önledi.

Galatasaray -Başakşehir maçının 90+1. dakikasında konuk ekibin antrenörü Erol Bulut, elindeki topu sahaya atınca, sahada iki top oldu. Buna sinirlenen Chedjou önce topu sert bir şutla uzaklaştırdı, ardından Bulut'un üzerine yürüdü.
Galatasaray-Başakşehir maçının 85. dakikasında skor 2-2 olunca, tansiyon bir anda doruğa çıktı. Bu dakikadan sonra ikili mücadelelerde sertliğin dozu artarkan, futbolcular arasında sık sık tartışmalar yaşandı.

En şiddetli tartışma ise 90+1. dakikada Galatasaraylı Chedjou ile Başakşehir'in yardımcı antrenörü Erol Bulut arasında gerçekleşti. Sarı kırmızılı takım taç kullandığı sırada Bulut, elindeki topu sahaya atınca, sahada bir anda iki top oldu. Bunu gören Chedjou hışımla gelerek topu uzaklaştırdı ve Bulut'un üzerine yürüdü. Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı ve saha görevlileri araya girerek gerginliğin büyümesini önledi.

Fernando Muslera taraftarla tartıştı

Galatasaray:2 - İstanbul Başakşehir:2

Galatasaray:2 - İstanbul Başakşehir:2