Arena'da protestoya özel beste!

Arena'da protestoya özel beste!
Arena'da protestoya özel beste!
Galatasaray, Ziraat Türkiye Kupası E Grubu ilk maçında Akhisar Belediyespor'u 2-1 yenerken, karşılaşmaya sarı-kırmızılı taraftarların protestosu damga vurdu.

Galatasaray taraftarı, karşılaşma öncesi ısınmaya çıkan futbolcuları hem ıslıkladı hem de Muslera'lı bir gönderme yaptı. Taraftarlar takıma tribünlere çağırmazken 'I love you Muslera' şeklinde tezahürat yaptı. Uruguaylı file bekçisi ise bu maçta 18 kişilik kadroda bile yer almıyordu. Ayrıca taraftarlar, hem maç başlamadan hem de maçın illk düdüğüyle beraber 'Yönetim istifa' şeklinde tempo tuttu.

Galatasaray 2 - 1 Akhisar Belediyespor

SABRİ ISINIRKEN ISLIKLANDI

Hürriyet'te yer alan habere göre; sarı-kırmızılı oyuncu Sabri Sarıoğlu, devre arasında ısınmak için sahaya çıkmasının ardından taraftarların tepkisiyle karşılaştı. Sahaya çıkmasının ardından ıslıklanan oyuncu, ısınma sırasında ayağına her top gelişinde tepki aldı. Taraftarlar, "Sabri içeri" şeklinde tezahüratlarda bulundu. Öte yandan, taraftarlar ısınmak için sahaya gelen Aureline Chedjou ile Wesley Sneijder'u alkışladı.

PROTESTO BESTESİ

Galatasaray tribünleri oyuncuları protesto adına yeni bir beste de yaptı ve bu tezahüratı uzun süre tekrarladı.

"Koca kulüp kalmış birkaç ruhsuza
Hepsi çete olmuş gözleri para 
Sözümüz yok bizim adam olana
Hakkınız ödenmez Sneijder-Muslera"

OLCAN: BİZE İNANSINLAR

"Biz geçen sene de kötü başladık ama sonunda 3 kupa kazandık. Bize inansınlar çünkü biz inandığımız zaman neler başardığımızı herkes görüyor. Bu yılın sonunda da göreceğiz."

SİNAN: DUYDUK AMA OYUNA KONSANTRE OLDUM

"Biz profesyoneliz. Bir kulağımızla duyuyoruz ama tamamen oyuna konsantre oldum."

BİLAL: PROTESTOLAR ETKİLİYOR AMA TARAFTAR HAKLI

"Protestolar etkiliyor. Bu kulaklar duyuyor ve etkilenmemek elde değil. Ama sonuçta taraftarın haklı olduğunu düşünüyorum. Birkaç maçtır bize yakışmayan bir oyun sergiledik."

Galatasaray'da çıldırtan gerçek!