'Arif Erdem bana ana avrat küfür etti'

'Arif Erdem bana ana avrat küfür etti'
'Arif Erdem bana ana avrat küfür etti'
İspanya'da yaşayan gazeteci Mehmet Çiftci, eski futbolcu Arif Erdem'in, Real Sociedad forması giydiği dönemde bir haber nedeniyle kendisine telefonda ana avrat küfür ettiğini iddia etti.

Radyospor’da Arda Turan’ın İngiltere ’ye transfer olacağı iddiaları hakkında konuşan Mehmet Çiftçi, “Şimdi söyleyeceklerim belki Arda’nın hoşuna gitmeyecek. Yayında sonra belki beni arayıp sitem edecek. Çünkü daha önce yaptı, ama hakeme krampon fırlatması burada büyük tepki yarattı. Özür de dilemeyince bu tepki daha da arttı. İspanya’da kalacağına inancım azaldı. Atletico Madrid, Arda’yı satacaktır” dedi.

"ARİF ERDEM (ONA BULAŞMA) DEMİŞ"

Doğan Haber Ajansı temsilciliği yapan Çiftçi, "Arda geçmişte sizi arayıp, neden sitem etti?" şeklindeki soruya, "Bir maça sakat olduğu için çıkmadı. O sırada gece kulübüne gittiğine dair haberler çıktı. Ben de bunu servis edince beni arayıp, ‘Niye bunu yaptın?’ diye tepki gösterdi. Hatta Arif Erdem’in kendisine bana bulaşmaması yönünde tavsiyede bulunduğunu ve benimle röportaj yapmayacağını söyledi. Ben de 'Sen bilirsin' dedim. Doğru olan bir haberi geçmeme rağmen bunlar oldu" ifadelerini kullandı.

"ONUN YERİNE BEN UTANDIM"

Real Sociedad forması giydiği dönemde Arif Erdem’in kendisine telefon açıp ana avrat küfür ettiğini ileri süren Mehmet Çiftci, "Arif Erdem, Arda’ya bana bulaşmaması yönünde nasihatta bulunmuş. Bunu Arda söyledi. Arif Erdem, Real Sociedad’ta oynarken bir haber nedeniyle beni arayıp ana avrat küfür etti. Onun yerine ben utandım. O haber de doğruydu" şeklinde konuştu.