'Arroyo bir daha Galatasaray forması giyemez'

'Arroyo bir daha Galatasaray forması giyemez'
'Arroyo bir daha Galatasaray forması giyemez'
Galatasaray Erkek Basketbol Takımı Başantrenörü Ergin Ataman, sarı-kırmızılı ekibe geri döneceği iddia edilen Carlos Arroyo hakkında sert konuştu.

Ekonomik nedenlerden dolayı sezon ortasında Galatasaray 'dan ayrılan Carlos Arroyo konusunda flaş bir açıklama geldi. Sarı-kırmızılı kulüple 2 yıllık sözleşme yenilen başantrenör Ergin Ataman, Porto Rikolu oyuncunun takıma dönmesinin söz konusu olmadığını ifade etti.

Tecrübeli koç, yıldız basketbolcu Arroyo hakkında, "Carlos Arroyo Galatasaray'ı zor günlerinde bırakıp gitti. Takımı bırakıp giden Arroyo, dünyanın en iyi oyuncusu bile olsa bir daha asla bu formayı giyemez" dedi.

NIKOLOV VE URAL GÖNDERİLİYOR

Transfer çalışmaları hakkında da bilgi veren Ataman, piyasanın çok yüksek olması nedeniyle beklemeye geçtiklerini söyledi. Ataman, "İlgilendiğimiz bazı oyuncular değerlerini çok üzerinde rakamlar istediler. Şu anda piyasa anlamsız şekilde yüksek. Bu nedenle bekleme kararı aldık. Kontratlardaki opsiyonumuzu kullanarak, devam eden sözleşmelerden de çıkıyoruz. Bunların arasında Nikolov ve Ural Göktürk de var. Genç oyuncu olarak önerdiğimiz rakamları kabul ederlerse onları yeniden düşünebiliriz. Gençlerden şu an için sadece Ege Arar'ı tutuyoruz. Kendisi yatırım yaptığımız en önemli genç oyuncumuz" şeklinde konuştu. (Basketfaul)