Arsenal'de Kallström skandalı!

Arsenal'de Kallström skandalı!
Arsenal'de Kallström skandalı!
Londra ekibinin ara transfer döneminde renklerine kattığı Kallström, çıktığı ilk antrenmanda sakatlandı! İsveçli oyuncu, en az 6 maç kaçıracak.

Orta sahasında Aaron Ramsey ve Jack Wilshere gibi oyuncuların sakatlığında, Spartak Moskova'dan Kim Kallström'ü kadrosuna katan Arsenal, yeni transferini bir maç bile oynatamadan, daha ilk idmanda sakatlığa kurban verdi.

Tayfun Korkut tarihe geçti


NTV Spor'da yer alan habere göre; Çıktığı ilk antrenmanda belinden sakatlanan Kallström, en az 6 maç forma giyemeyecek.

'SAKATIM' DEDİ, YİNE DE TRANSFER EDİLDİ

Kallström'ün sakatlığının ilginç bir hikayesi var. Spartak Moskova'nın Abu Dabi kampı sırasında plaj futbolu oynarken belini inciten Kallström'ün, Arsenal'e transfer olmadan önce bu durumu sağlık ekibiyle paylaştığı ortaya çıktı. Buna karşın İsveçli oyuncunun MR sonuçları temiz çıktı. Kallström ısrarla ağrı hissettiğini söyleyince, daha detaylı bir inceleme yapıldı ve bel sakatlığı tespit edildi.

Sağlık ekibi tarafından bilgilendirilen menajer Wenger, buna karşın oyuncunun transferinde ısrarcı oldu. Ve Kallström, takımla yaptığı ilk antrenmanda bir kez daha belinden sakatlandı. Ramsey ve Wilshere ile kırmızı kart cezalısı Flamini'nin yokluğunda, sakat bir oyuncu transfer eden Wenger'in ağır eleştirilerle karşı karşıya kalması bekleniyor.