Arsenal'e Giroud şoku!

Arsenal'e Giroud şoku!
Arsenal'e Giroud şoku!
Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi Play Off Turu'ndaki rakibi Arsenal'de Fransız golcüsü Olivier Giroud'un, ayak bileğinde kırık şüphesi olduğu ve yeşil sahalardan 3 ay uzak kalabileceği iddia edildi.

ANKARA - İngiliz basınında yer alan haberlerde, Arsenal'ın Everton ile 2-2 berabere kaldığı lig maçında sakatlanmasına rağmen oyuna devam eden Olivier Giroud'un sağlık kontrolünden geçtiği ve ilk belirlemelere göre ayak bileğinde kırık şüphesi olduğu belirtildi.

Milli golcünün kesin sağlık durumunun yapılacak detaylı kontrollerin ardından belli olacağı ve kırık şüphesinin kesinleşmesi halinde 3 ay sahalardan uzak kalabileceği ifade edildi.

Haberlerde, Arsenal'ın Beşiktaş ile oynayacağı Şampiyonlar Ligi play-off turu ikinci maçında Fransız golcünün sahadaki yerini alamayacağı ileri sürüldü.

WENGER'DEN BEŞİKTAŞ YORUMU
Arsenal Teknik Direktörü Arsene Wenger, Şampiyonlar Ligi play-off turu ikinci maçında karşılaşacakları Beşiktaş'a ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Beşiktaş karşısında yüksek kalitede bir maç çıkarmaları gerektiğini ve inancının bu yönde olduğunu vurgulayan Fransız çalıştırıcı, "Beşiktaş ile yaptığımız ilk maç çok fazla fiziksel güce dayanıyordu, ikincisine çok iyi hazırlanacağız ve inanıyorum ki üst tura çıkma için iyi bir şansa sahibiz" ifadesini kullandı.

Tek arzularının Şampiyonlar Ligi'nde Beşiktaş'ı evlerinde yenmek olduğunu vurgulayan tecrübeli teknik adam, "Beşiktaş çok güçlü bir takım ve kesinlikle heyecanlı bir maç oynanacak" diye konuştu. (AA)