Arsenal'i Beşiktaş maçları yakmış!

Arsenal'i Beşiktaş maçları yakmış!
Arsenal'i Beşiktaş maçları yakmış!
Şampiyonluk hedefiyle başladığı 2014-2015 sezonunda taraftarlarını hayal kırıklığına uğratan Arsenal'in teknik patronu Arsene Wenger, başarısızlığın faturasını Beşiktaş maçlarına kesti.

RADİKAL - Premier Lig'de sezonu üçüncü sırada tamalamayı garantileyen Arsenal'de teknik direktör Arsene Wenger, şampiyonluk yarışında geride kalmalarını sezon öncesi Beşiktaş ile oynadıkları maçlara bağladı.

Beşiktaş'ın İlhan Mansız pişmanlığı!

Fransız çalıştırıcı, şampiyon Chelsea'nin çok gerisinde kalmalarındaki en önemli faktörlerden birinin, Beşiktaş'la oynanan iki maç olduğunu söyledi. Siyah-beyazlı takımı elemenin bedelinin ağır olduğunu vurgulayan Wenger, "Sezon öncesi hazırlıklarda, tekrar çalışmaya başladığınız daha ilk günden, başınızda bu tip bir stres olmaması önemli" dedi.

Gunners ile Beşiktaş arasında oynanan Şampiyonlar Ligi eleme maçlarında, 0-0 ve 1-0'lık skorlar sonucu gülen taraf İngiliz ekibi olmuştu.

Premier Lig'i üçüncü bitiren ekipler, doğrudan şampiyonlar Ligi bileti alıyor. Puan tablosunda dördüncü sırada yer alan takımlar ise play-off maçlarına çıkıyor.

Avrupa da şaşkın: En büyük kim?