'Artık eski Serdar değilim'

Beşiktaş'ın tecrübeli futbolcusu Serdar Topraktepe, ilk yarıda yaşadığı sakatlıklar nedeniyle istediği performansa ulaşamadığını ve ikinci yarıya iyi bir başlangıç yapmak istediğini söyledi.
Haber: ORHAN YILDIRIM / Arşivi

İSTANBUL - Beşiktaş'ın tecrübeli futbolcusu Serdar Topraktepe, ilk yarıda yaşadığı sakatlıklar nedeniyle istediği performansa ulaşamadığını ve ikinci yarıya iyi bir başlangıç yapmak istediğini söyledi. Serdar, Kocaelispor'da oynadığı dönemde tecrübe kazandığına değinerek, "Artık Beşiktaş'tan ilk ayrıldığım dönemdeki Serdar değilim. Takımdan ayrı kaldığım üç yıllık dönemde hayata ve futbola dair çok şey öğrendim" dedi.
Takım içindeki uyumun üst düzeyde olduğunu vurgulayan Serdar, şampiyonluk için de iddialı konuştu: "Günden güne daha iyi bir takım haline geliyoruz. Yabancı futbolcularla da iletişim sorununu çözdük. Geniş bir kadromuz var. 100. yılda şampiyon olmak istiyoruz. Ama bizim için UEFA da çok önemli, bu kupayı da çok istiyoruz."
Japonlar, İlhan Mansız'ı hayatını anlatan 185 sayfalık bir kitap çıkardı. İlhan'ın çeşitli fotoğraflarının yanı sıra kendi albümünden fotoğrafların yer aldığı kitap, 20 Aralık'ta satışa sunuldu. Bu arada takımda şans bulamayan Ali Cansun'a Denizlispor talip oldu. Dün akşam yapılması planan Serdar Bilgili-Mircea Lucescu zirvesi, Rumen teknik adamın hasta olması nedeniyle ertelendi.