Artık onlar da Karadenizli oldu

Trabzonspor, prensipte anlaştığı ve Trabzon'a getirerek sağlık kontrolünden geçirdiği Beşiktaş'ın eski oyuncusu Bayram Bektaş ve...

TRABZON - Trabzonspor, prensipte anlaştığı ve Trabzon'a getirerek sağlık kontrolünden geçirdiği Beşiktaş'ın eski oyuncusu Bayram Bektaş ve Ankaragücü'nden Augustine ile Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde sözleşme imzaladı. Kulüp genel sekreteri Yusuf Ziya Yılmaz, imza töreninde yaptığı
açıklamada, geçen ay transferi kapatmadıkları yönündeki sözlerini hatırlatarak, "Trabzonspor, hedefleri olan bir kulüp. Bu hedeflerimiz ve söylemlerimiz doğrultusunda Augustine ile Bayram'ı kadromuza dahil ettik" dedi.
Sözleşme imzalayan futbolculardan Bayram daha önce Bordo-Mavili kulübün kendisini almak istediğini dile getirerek, "Ancak kısmen bugüneymiş" dedi. Bayram, daha önce ağır bir ameliyat geçirdiğini de vurgulayarak, şöyle konuştu: "Ancak şu anda sakatlığımla ilgili bir sorun yok. Adalem güçsüz, yalnız bu oynamama engel değil. Hocam görev verirse Konyaspor maçında elimden geleni yaparım."
Diğer transfer Ahinful Augustine de yeni takımında başarılı olacağına inandığını söyledi. Golcü oyuncu, Bordo-Mavili taraftarlardan sabırlı olmalarını istediğini ifade ederek, "Bayram'a ve bana biraz zaman tanısınlar. Ülkemde tatil süresi içinde antrenman yaptım. 2-3 gün içinde hazır duruma geleceğim" dedi.(Spor Servisi)