"Asla G.Saray forması giymem"

"Asla G.Saray forması giymem"
"Asla G.Saray forması giymem"
Fenerbahçe'nin Kamerunlu golcüsü Pierre Webo, asla Galatasaray forması giymeyeceğini söyledi.

Beyaz TV'de yayınlanan 'Beyaz Futbol' programına konuşan Pierre Webo, vatandaşı olan Galatasaraylı Dany'nin Kamerun'da organize ettiği maçta, sarı-kırmızılı takımın formasını giymemesi hakkında, "Ben asla o formayı giymem. Böyle bir şey Fenerbahçe taraftarlarının hoşuna gitmez. Dany, o maçta benden Galatasaray formasını giymemi istedi. Fakat ben Fenerbahçe formasıyla oynadım" dedi.

Fenerbahçe'den Salzburg uyarısı


SAMUEL HOLMEN'E GÜVENİYOR

Kamerunlu futbolcu, İstanbul Büyükşehir Belediyespor'dan transfer edilen ve Fenerbahçe'nin henüz lisans çıkarmadığı Samuel Holmen hakkında, "Holmen çok iyi bir futbolcu. Onunla iyi arkadaştık. İstanbul Büyükşehir Belediyespor küme düşmesine rağmen Holmen iyi oynadı. Fenerbahçe'de yeniden ivme yakalayacağına eminim" diye konuştu.

Cardozo müjdeyi verdi


IRKÇILIK AÇIKLAMASI

Fenerbahçe'n,in Galatasaray ile oynadığı maçta gündeme gelen ırkçılık olayları hakkında da görüşlerini belirten Webo, "Didier Drogba ile Başbakan'ı ziyartemiz sırasında da Türkiye 'deki insanların bizlere karşı çok iyi niyetli olduğunu dile getirdim. Burada olduğum günden bu yana kimse bana kötü davranmadı. Bu konunun çok fazla büyümemesi gerek. Türkiye'de ırkçılık yok" açıklamasını yaptı.

Alex'ten muhteşem frikik