Aslan Volkan'ı kaptı

Galatasaray, uzun süredir transfer etmek istediği Kocaeli- sporlu Volkan'ı, transferin bitimine saatler kala renklerine bağladı. İki kulüp arısında sabah başlayan pazarlık, genç oyuncunun 2.5 yıllığına Sarı-Kırmızılılar'a verilmesiyle sonuçlandı.
Haber: CÜNEYT KARAKAYA / Arşivi

İSTANBUL - Galatasaray, uzun süredir transfer etmek istediği Kocaeli- sporlu Volkan'ı, transferin bitimine saatler kala renklerine bağladı. İki kulüp arısında sabah başlayan pazarlık, genç oyuncunun 2.5 yıllığına Sarı-Kırmızılılar'a verilmesiyle sonuçlandı.
Fatih Terim yönetiminde, gerçekleştirilen ve yaklaşık 1.5 saat süren idmanın başında futbolculara test uygulandı. Terim, oyuncularına istasyon çalışması yaptırırken, elindeki kronometresiyle yapılan hareketlerin hızını ölçtü. Terim'in çalışma sırasında neşeli olduğu görüldü. Antrenmanın son bölümünde çift kale maç oynanırken, yedek takım, as takımı 1-0 yendi. Yeni transfer Xaiver'in, Emre ile birlikte as takımın savunmasının ortasında stoper olarak oynaması dikkat çekti.
Antrenmanda, sakatlıkları süren Ümit Karan, Bülent ve Pinto koşu yapmakla yetinirken, Batista, Suat ve Hakan çalışmaya katılmayarak tedavi oldu. Ateş ve halsizlik yaşayan Kerem antrenmana çıkarken Mondragon, Eser Özaltındere ile çalıştı. Suat Usta takımdan ayrı çalışırken, izinli olan Lukunku idmanda yer almadı.
Galatasaray'ın iki yeni transferi Portekizli Abel Xaiver ve İsrailli Haim Revivo'nun idmanlarda kısa sürede yakınlık kurması dikkat çekti. İki futbolcu antrenmanda yan yana koşarken, pas idmanında da birlikte çalıştı. Bu arada Portekizli, ümit takımdan alınan Volkan'a yaptığı sert hareketten sonra, genç futbolcudan özür diledi.