Aslan'a taze kuvvet

Galatasaray, Anderlecht takımında oynayan Yasin ile Stuttgart'ın genç kalecisi Aykut'u kadrosuna dahil etti. Aykut idmandaki kurtarışlarıyla kaleci antrenörü Eser Özaltındere'den tam puan aldı.

BELEK - Galatasaray, Anderlecht takımında oynayan Yasin ile Stuttgart'ın genç kalecisi Aykut'u kadrosuna dahil etti. Aykut idmandaki kurtarışlarıyla kaleci antrenörü Eser Özaltındere'den tam puan aldı. Teknik direktör Fatih Terim bu iki oyuncunun, ikinci yarıda takımda görev yapacağını söyledi.
Yeni transfer Revivo, çift kale maçtaki şık hareketleriyle göz doldurdu. Terim, antrenmanda futbolcularını üç gruba ayırarak çalıştırdı. Bir gruba forvet, diğerine orta alan ve savunmaya yönelik oyuncuları alırken, genç oyuncuları da ayrı bir grupta topladı. İki grup, taktik çalışırken, diğer grup kenarda bekledi. Emre, Baliç, Suat, Mehmet Polat ve Vedat'ın gençlerin yer aldığı grupta bulunmaları dikkati çekti. Tecrübeli hoca, futbolcularına sürekli olarak uyarılarda bulunurken, başarılı hareketleri de övdü. (Spor Servisi)