Aslanlar sahaya çıkıyor! Galatasaray Dortmund maçı ne zaman hangi kanalda?

Aslanlar sahaya çıkıyor! Galatasaray Dortmund maçı ne zaman hangi kanalda?
Aslanlar sahaya çıkıyor! Galatasaray Dortmund maçı ne zaman hangi kanalda?
Şampiyonlar Ligi temsilcimiz Galatasaray, 22 Ekim Çarşamba günü Borussia Dortmund'u kendi sahasında konuk edecek. Maç ise D Smart'tan yayınlanacak. Sarı kırmızılı ekip, derbi sonrası ara vermeden çalışmalara başladı.

Fenerbahçe maçı galibiyetiyle moral bulan Galatasaray , bu kez Şampiyonlar Ligi maçı için Dortmund’u kendi sahasında ağırlıyor.

22 Ekim Çarşamba günü oynanacak olan maç için biletler satışa sunuldu. Alman temsilcisi, oynadığı iki maçta iki galibiyet alarak D grubunun lideri konumunda bulunuyor.

Temsilcimiz Galatasaray ise iki maçta bir puan toplayarak 3. Sırada. Sarı kırmızıların, ikinci tura çıkmak için Almanları yenmek zorunda.

Derbi sonrası antrenman
Galatasaray’ın teknik adamı Prandelli, derbide kazanılan galibiyetin kutlanılmasına izin vermeden, takımı çalıştırmaya başladı. İkinci tura çıkış bileti mahiyetindeki Dortmund maçı için, İtalyan antrenör öğrencilerine “Hata yapanı affetmem” dedi.

Galatasaray Dortmund maçı hangi kanalda? Sarı kırmızılı temsilcimizin maçı D-Smart’tan canlı yayınlanacak. Maç 22 Ekim Çarşamba günü saat 21.45’te oynanacak.

Bilet fiyatları ne kadar? 16 Ekim’de GS Bonus kartlılara erken satışa çıkan maç biletleri, 17 Ekim’de genel taraftara satışa sunuldu. Maça giriş için Passolig zorunlu tutulmadı. Kartı olmayan taraftarlar, TC Kimlikleri ile “Plastik bilet” alabilecekler.

Kategoriler

Kategori 1 (Yemekli Vip) 800,00 TL
Kategori 2 600,00 TL
Kategori 3 500,00 TL
Kategori 4 300,00 TL
Kategori 5 200,00 TL
Kategori 6 110,00 TL
Kategori 7 Rakip Tribün 110,00 TL"

Almanları ebola korkusu sardı!
Sarı siyahlı takımın yıldızlarından Aubameyang, geçtiğimiz hafta Gabon’a milli maç için gitmişti. Aubameyang’ın ebola olup omadığı bilinmiyor, yetkililer Afrika ile yazışmalara başladı.