'Ataman kadar olamadın' tepkisi!

'Ataman kadar olamadın' tepkisi!
'Ataman kadar olamadın' tepkisi!
İspanyol gazetesi Marca, Barcelona-Eibar maçında oyundan çıkarmak istediği Messi'ye söz geçiremeyen Luis Enrique'ye, Galatasaray Liv Hospital Başantrenörü Ergin Ataman örneğini gösterdi: İyi bir teknik adam böyle olur.

MADRİD - Marca gazetesi, " Türkiye 'de Messi olayına izin verilmiyor" başlığı ile yayınladığı haberde, Galatasaray Liv Hospital Başantrenörü Ergin Ataman'ın, Türkiye Basketbol Ligi'nde oynanan Banvit maçında Nolan Smith'i oyundan almasına vurgu yaptı ve Barça'nın teknik patronu Luis Enrique'ye, "Bir Ataman kadar olamadın" eleştirisi getirdi.

Messi hocasını dinlemedi!

Ataman'ın, ABD 'li oyuncuya davranışlarını düzeltmemesi halinde forma giyemeyeceği uyarısı yaptığını hatırlatan gazete , "Türk hoca, sahada kimin patron kimin işçi olduğunu net bir şekilde ortaya koydu" ifadelerini kullandı.

Eibar karşısında 77. dakikada Messi'yi değiştirmek isteyen Luis Enrique, Arjantinli yıldızın umursamaz tavrı karşısında büyük şaşkınlık yaşamıştı. Arjantinli futbolcu "Oyuna devam etmek istiyorum. Benim yerime başkasını çıkar" şeklinde işaret yapmış, bunun üzerine hoca da Neymar'ı oyundan almak zorunda kalmıştı.

Banvit-Galatasaray Liv Hospital maçında ise ikinci periyotta oyundan alınan Nolan Smith, bu durumu protesto ederek hocasına havlu fırlatmıştı. Bunun üzerine çılgına dönen sarı-kırmızılı takımın koçu, benche giden oyuncusuna sert sözler etmiş ve kadro dışı bırakmıştı. Mehmet ÇİFTÇİ (DHA)

Galatasaraylı Nolan Smith, Ergin Ataman'a havlu fırlattı

Galatasaray'dan Nolan Smith açıklaması