"Atatürk Olimpiyat Stadı güvenli değil"

"Atatürk Olimpiyat Stadı güvenli değil"
"Atatürk Olimpiyat Stadı güvenli değil"
Sezonun ikinci yarısında maçlarını Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynayacağını açıklayan Beşiktaş'a güvenlik uzmanlarından kötü haber geldi.

Yönetimle birlikte Atatürk Olimpiyat Stadı’nı inceleyen güvenlik uzmanı, karşılaşmaların burada oynanamayacağını belirtti. Özellikle turnikeler ve dış güvenlik konusunda sıkıntılar bulunuyor.

İnönü Stadı'nda 'mühür' şoku


Milliyet gazetesinden Yusuf Nergiz'in haberine göre, sabah saatlerinde Atatürk Olimpiyat Stadı’nda bilirkişi ile birlikte incelemelerde bulunan Beşiktaşlı yetkililer, uzman bilirkişinin güvenlik nedeniyle olumsuz rapor vermesi üzerine zorda kaldı.

Galatasaray ile oynanan derbi maçında yaşananlar nedeniyle, stada gelen bilirkişinin en ufak detayı bile yakından incelediği ve güvenlik nedeniyle maçların İkitelli’de oynanmasının riskli olduğunu söylediği öğrenildi.

Beşiktaş'ta stat krizi çözüldü


Bu konuda İstanbul Valiliği ile yakın temasta bulunan Beşiktaş Yönetimi’nin, Kayseri Erciyesspor maçını Atatürk Olimpiyat Stadı’nda oynamak için yoğun mesai harcadıkları vurgulandı. Stadı gezen uzmanın, özellikle stat turnikeleri ile dış güvenlik konusunda, Beşiktaş Yönetimi’ne sıkıntılar olduğunu bildirdi.

Beşiktaş'ta son karar Olimpiyat