Atiba: Ayağımı kapıya dayadım

Atiba: Ayağımı kapıya dayadım
Atiba: Ayağımı kapıya dayadım
Beşiktaş'ın jokeri Atiba Hutchinson, antreman sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Ali Danaş / İstanbul (DHA) - Atiba Hutchinson, Spor Toto Süper Lig'in 12. haftasında Pazartesi günü oynanacak Toku KOnyaspor maçıyla ilgili olarak, "Oyuncuların büyük kısmı takıma katıldı. Burada olanlarla iyi bir çalışma dönemi geçirdik. Asıl çalışmaya yarın sabah başlayacağız. Konyaspor maçını dört gözle bekliyoruz. Hedefimiz üç puan almak" şeklinde konuştu.

Beşiktaş'tan Gökhan Töre açıklaması


"ÖNEMLİ OLAN DEVAMLILIK"

Kanadalı futbolcu, performansının üst düzeyde olması ile ilgili soruya, "Amacım yeni bir kulübe transfer olan her futbolcunun yaptığı gibi iyi bir başlangıç yapmaktı. Deyim yerindeyse 'ayağımı kapıya dayamak' ilk 11'in değişmez parçası olmaktı. Bunu başardığıma inanıyorum, ancak önemli olan devamlılık. Sadece bir kaç maç iyi oynayıp performansımı düşürürsem bu beni tatmin etmez. Bütün bir sezon boyunca iyi bir performans göstermek istiyorum. Umarım böyle devam ederim, ama ondan daha da önemlisi takımın genel olarak galip gelmesi ve sezon genelinde iyi performans göstermesi" yanıtını verdi.

"MAÇ MAÇ BAKIYORUZ"

Önlerindeki zorlu dönemeci maç maç değerlendirmeleri gerektiğini vurgulayan siyah-beyazlı oyuncu, "Öncelikle biz önümüzdeki maçlara maç maç bakıyoruz, adım adım bakıyoruz. Şu an için tek hedefimiz evimizde oynayacağımız Torku Konya maçından üç puanla ayrılmak. Ondan sonra diğer maçları düşünmeye başlayacağız" dedi.

Arda Turan'ın takım arkadaşı oluyor


"HERKES ELİNDEN GELENİ YAPAR"

Atiba, Ramon Motta'nın yokluğu ile ilgili, "Ramon'un cezalı olduğu durumda mevkisinde kim olursa olsun; İsmail, ben ya da başka bir oyuncu olabilir. Herkes hazır durumda. Herkes elinden gelenin en iyisini yapacaktır" ifadelerini kullandı.

"TARAFTARIN YOKLUĞU BİZİ ETKİLİYOR"

4 maçlık cezanın kendilerini etkilediğini belirten Hutchinson, "Bunu fazla düşünmemeye çalışıyoruz, bu konuda yapabileceğimiz fazla bir şey yok. Ancak taraftarın yokluğu elbett ki bizi etkiliyor özellikle çok iyi bir başlangıç yapmışken. Ancak taraftarlarımız olsun olmasın kazanmaya devam etmek istiyoruz. Taraftarlarımızla tekrar buluştuğumuzda da performansımızı en üst düzeye çıkarmak istiyoruz" dedi.

Bilic'ten yönetime iki istek