Atiba Hutchinson'la yollar ayrılıyor!

Atiba Hutchinson'la yollar ayrılıyor!
Atiba Hutchinson'la yollar ayrılıyor!
Siyah-beyazlı yönetim, 1 yıllık sözleşme teklifini kabul etmeyen Atiba Hutchinson ile ipleri koparıyor. 2+1 yıllık kontrat isteyen 32 yaşındaki oyuncuya Mart sonuna kadar süre verildi. Kanadalı futbolcu geri adım atmazsa dünya çapında bir ön libero transfer edilecek.

Atiba Hutchinson ile sözleşme uzatma konusunda henüz resmi adım atmayan Beşiktaş Yönetimi, Kanadalı oyuncuya en kısa sürede kararını vermesi için uyarıda bulundu. Siyah-beyazlıların, Atiba’nın 1 senelik sözleşmeye sıcak bakmaması nedeniyle ön libero arayışlarına başladığı belirtildi. Mart sonuna kadar kesin kararını bildirmemesi halinde deneyimli oyuncuyla iplerin kopacağı kaydedildi.

Beşiktaş'ta şoke eden Arena haberi!

Milliyet gAzetesi'nden Serdar Sarıdağ'ın haberine göre; yönetim ile Atiba arasında geçtiğimiz günlerde gerçekleşen görüşmede sözleşme süresi konusunda anlaşmazlık yaşandığı ortaya çıktı. 32 yaşındaki futbolcunun 2+1 senelik garanti kontrat istediği, siyah-beyazlıların ise buna yanaşmadıkları öğrenildi. 1 yıl için teklif edilen 1 milyon 200 euroyu kabul etmeyen Kanadalı oyuncunun gelecek sezon için kendisine kulüp aramaya başladığı iddia edildi.

Vodafone Arena’ya 2 yıldız oyuncuyla gitmek isteyen siyah-beyazlıların, Atiba ile yolların ayrılması halinde ön libero bölgesine mutlaka takviye yapacağı belirtildi. Atiba’nın son kararını bekleyen siyah-beyazlıların olumsuz yanıt gelmesi durumunda yıldız transferi için girişimlerini hızlandıracak.

Bu arada Teknik Direktör Slaven Bilic’in de ısrarla takımda kalmasını istediği Atiba konusunda geri adım attığı belirlendi. Hırvat hocanın, Kanadalı futbolcudan daha üst düzey bir ismin kadroya katılmasına onay verdiği aktarıldı.

66 MAÇTA FORMA GİYDİ

Teknik Direktör Slaven Bilic’in özel isteğiyle 2 yıl önce PSV’den bedelsiz transfer edilen Atiba Hutchinson geride kalan dönemde siyah-beyazlı formayı 66 resmi maçta giydi. 32 yaşındaki Kanadalı futbolcu tek golünü geçen sezon 3-0 kazandıkları lig maçında Akhisar’a attı.

Fenerbahçe-Beşiktaş derbisi tehlikede!