'Atiba ile ömür boyu sözleşme yapılsın'

'Atiba ile ömür boyu sözleşme yapılsın'
'Atiba ile ömür boyu sözleşme yapılsın'
Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman: "Ümraniye'deki, Beşiktaş'a bakıyorum, bir de sahadaki takıma bakıyorum, vallahi fark göremiyorum"

İSTANBUL - Sezon başında transfer ücreti konusunda yönetimi le bir süre anlaşmazlık yaşadıktan sonra nikah tazeleyen Atiba Hutchınson son 1 ayda sergilediği performansla alkış alıken, Antalyaspor maçından sonra ilginç bir gelişme yaşandı.

Kulüp Genel Sekreteri Ahmet Ürkmezgil ile maçı izleyen bir grup kongre üyesi, "Sayın Başkan ile konuşun, Atiba ile ömür boyu sözleşme yapılsın" mesajını ilettiler. Ürkmezgil ise kongre üyelerine, "Çok büyük bir ilerleme kaydetti. Teklif elbette güzel. Başkan bu mesajı olumlu biçimde değerlendirecektir. Ayrıca kendisi ile yan yana oynayan her futbolcuda ilerleme gösteriyor. Son olarak Necip. Antalyaspor karşısında harika bir futbol ortaya koydu. Tolgay da, Veli de maç içinde Atiba ile müthiş bir performans ortaya koyuyorlardı" yanıtını verdi.

ŞENOL GÜNEŞ'E GÖRE HALA EKSİK VAR

Takımının son haftalarda iyi bir futbol sergilemesi ve farklı galibiyetler alınmasına rağmen, teknik direktör Şenol Güneş daha iyi olmaları gerektiğinin altını çiziyor.

Beşiktaş Teknik Direktörü, "Savunmada daha iyi olmalıyız. Final paslarında konsantrasyon eksikliği yaşıyoruz. Burada daha büyük bir ilerleme katetmeliyiz. Daha da farklı kazanacağımız maçlarda, gol pozisyonlarının değerlendirilememesi iyi bir gidişat değil. Buna da çalışmalıyız" dedi.

ORMAN: ÜMRANİYEDE'Kİ BEŞİKTAŞ İLE SAHADAKİ BEŞİKTAŞ AYNI

Başkan Fikret Orman, 5-1'lik Antalyaspor galibiyetinden sonra tebrikleri kabul ederken, "Antrenmanları izlerken gördüğüm Beşiktaş ile sahada izlediğim Beşiktaş arasında fark yok. Çok çalışmanın ödülünü alıyorlar" şeklinde konuştu. Faik GÜRSES (DHA)