Atletico Madrid'in Onur Kıvrak planı

Atletico Madrid'in Onur Kıvrak planı
Atletico Madrid'in Onur Kıvrak planı
Arda Turan'ın formasını giydiği Atletico Madrid, Trabzonspor'un milli file bekçisini kadrosuna katmak için harekete geçti.

İSPANYA - La Liga ekibi Atletico Madrid, Chelsea’nin Thibaut Courtois’i geri çağırması üzerine kaleci arayışlarına başladı. Madrid temsilcisinin, Belçikalı file bekçisinden boşalacak yeri Trabzonspor’un başarılı oyuncusu Onur Kıvrak ile doldurmayı planladığı öğrenildi.

Onur Kıvrak için müthiş iddia!
 

Onur'un son haftalarda gösterdiği çıkışı yakından takip eden Atletico Madrid yönetiminin, Trabzonspor ile anlaşma zemini aramaya başladığı iddia edildi. Öncelikle Courtois’in bonservisini almak isteyen İspanyol kulübünün, Chelsea’nin Belçikalı kaleci için 20 milyon euro istemesi üzerine geri adım attı ve Onur’a yöneldi.

Atleticolu yönetimi, Courtois’i Barcelona’nın da istemesi sonrası Ocak ayında kaleyi yeni bir isme teslim etmeye karar verdi. Atletico Madrid’in, milli kaleci Onur Kıvrak için bordo-mavili kulübe önereceği bonservis bedelinin en fazla 8 milyon euro olacağı da gelen haberler arasında. Mehmet ÇİFTÇİ (DHA)

Drogba'dan Onur'a: Süper Türk