Atletico'ya Onur Kıvrak cevabı

Atletico'ya Onur Kıvrak cevabı
Atletico'ya Onur Kıvrak cevabı
Bordo-mavili kulüp, menajerler aracılığıyla kaleci Onur Kıvrak için transfer teklifinde bulunan Atletico Madrid'e cevap verdi.

Sezon sonunda Belçikalı file bekçisi Thibaut Courtois'i Chelsea'ye gönderecek olan Atletico Madrid, alternatif isimler için devreye girmiş ve ilk olarak menajerler aracılığıyla Onur Kıvrak'ın transferi için Trabzonspor'un kapısını çalmıştı.

Trabzonspor:2 Gaziantepspor:1


Sporx.com'da yer alan habere göre; menajerler aracılığıyla bordo-mavililerin nabzını yoklayan İspanyo ekibi, milli kaleci için 5 milyon euroluk bonservis bedeli ödeyebileceğini ve oyuncunun bir sonraki satışından Trabzonspor'a pay verileceğini iletmişti. Atletico Madrid'in resmi yetkililer aracılığıyla transfer masasına oturmasını talep eden Trabzonspor, Onur Kıvrak'ın bonservis bedelini de 9 milyon euro olarak belirledi.

HACIOSMANOĞLU ' AVRUPA ' SÖZÜ VERDİ

Onur Kıvrak'ı kesinlikle satmak istemeyen bordo-mavili yönetim, yurt dışından gelen teklifler için söz hakkını milli kaleciye bıraktı. Onur Kıvrak'a Avrupa için söz veren Kulüp Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, milli kaleciden "Avrupa'da oynamak istiyorum, teklifi değerlendirelim" şeklinde bir talebi gelmesi durumunda İspanyol kulübü ile masaya oturacak.

SERBEST KALMA MADDESİ KALDIRILDI

Onur Kıvrak ile olan sözleşmesini yıllık 2.5 milyon euro garanti ücret karşılığında 2018 yılına kadar uzatan Trabzonspor, milli kalecinin sözleşmesinde yer alan 7.5 milyon euroluk serbest kalma maddesini kaldırmıştı.

'Artık Hami Mandıralı gerçeği var'