Aurelio'nun yerine Serdar Kurtuluş

Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, Fenerbahçe'nin Gaziantepspor ile oynadığı lig maçında sakatlanan Mehmet Aurelio'yu kadrodan çıkarttıklarını, bu oyuncunun yerine Beşiktaşlı Serdar Kurtuluş'u aldıklarını söyledi.

İSTANBUL - Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, Fenerbahçe'nin Gaziantepspor ile oynadığı lig maçında sakatlanan Mehmet Aurelio'yu kadrodan çıkarttıklarını, bu oyuncunun yerine Beşiktaşlı Serdar Kurtuluş'u aldıklarını söyledi. Terim, Romanya ile oynayacakları hazırlık maçına kısa bir süre olduğunu belirterek, "Aurelio'yu istesek oynatabilirdik. Ancak riske girmemek için bu oyuncuyu kulübüne gönderip, yerine Ümit Milli Takım'da bulunan Serdar Kurtuluş'u Milli Takım'a çağırdık" dedi.
Diğer sakatlarla ilgili bilgi veren Milli Takım Doktoru Cengiz Dinç "İbrahim Toraman'ın sol uyluk adalesinde darbe neticesinde ezilme ve ödem mevcut. Rüştü'nün hafif gribal enfeksiyonu var. Hakan Şükür'ün de hafif bir bel ağrısı var. Bu oyuncuların tedavileri sürüyor" diye konuştu. Beşiktaşlı İbrahim Toraman ve Galatasaraylı Hakan Şükür, Ay-Yıldızlı ekibin akşam antrenmanına da katılmadı. (Spor Servisi)