Av tüfeği dere yatağında bulundu

Av tüfeği dere yatağında bulundu
Av tüfeği dere yatağında bulundu
Fenerbahçe otobüsüne dün akşam yapılan silahlı saldırıya ilişkin araştırmalarını sürdüren polis, dere yatağında, olayda kullanıldığı düşünülen bir av tüfeği bulundu.

RADİKAL - Fenerbahçe kafilesini taşıyan otobüsün silahlı saldırıya uğradığı bölgede inceleme yapan polis ekipleri, dere yatağında bir av tüfeği buldu.

Sabah saatlerinden itibaren olayın yaşandığı bölgede çalışmalarını sürdüren polis ekipleri, olay yerine yakın ormanlık alanda incelemelerini sürdürüyor.

Yol kenarındaki bir ağacın dallarında da av tüfeğine ait saçma izi tespit eden ekipler, buraya yaklaşık 100 metre uzaklıktaki dere yatağında yaptıkları aramalarda bir adet av tüfeğine rastladı.

Yoğun bakımda uyandırılan Fenerbahçe şoförü ilk önce kızlarını sordu

Fenerbahçeye saldırı sonrası kritik zirve

Federasyon, Fenerbahçe maçını erteledi

Polis ekipleri, söz konusu av tüfeğini, olayda kullanılan silah olup olmadığını belirlemek için Kriminal Şube Müdürlüğüne götürdü.
Polis ve jandarma ekiplerinin bölgedeki incelemeleri sürüyor.

Spor Toto Süper Lig'de dün akşam oynanan ve Fenerbahçe'nin 5-1 galip geldiği maçın ardından sarı-lacivertli kafileyi taşıyan Ufuk Kıran yönetimindeki 53 DE 618 plakalı otobüse, Karadeniz Sahil Yolu Sürmene mevkisinde silahla ateş açılmış, saldırıda otobüs şoförü Kıran yaralanmıştı.
AA


  http://www.radikal.com.tr/132903313290331

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  BU MEMLEKETİN BİR DOĞU KARADENİZ SORUNU VAR! - Ali Karatay

  Köşeye sıkıştırdıkları üç beş devrimciye yüzlerce kişiyle saldırıp linç etmeye çalıştıklarında bunları pohpohlayanlar, "işte milliyetçi Trabzon!" gazı verenler, meselenin bir toplumsal kangrene dönüşmekte olduğunu göremeyecek kadar beyinsizdiler. Aylardır HDP parti binası açamıyor orada, yüzlerce, binlerce taraftarı olmasına rağmen. Ben de Trabzon'luyum ve Trabzonspor'luyum, ama bu memleketin bir "ırkçılıktan, egodan, kibirden, şiddet düşkünlüğünden gözü dönmüş Karadenizliler" sorunu olduğunu da görüyorum. Eskişehir'e maç izlemeye gidip, 'hazır gelmişken bir iki sosyalist dövelim' diye sokakta denk geldikleri sosyalistlere saldıran kafalar bunlar. Doğu Karadeniz'de herkes böyle değil kuşkusuz, ama bir bölgesel sorun yaratacak kadar çoklar. Sivas benzeri büyük katliamlar olmadan bir şeyler yapmak gerekiyor.