Avcılar'da spora büyük destek

Avcılar'da spora büyük destek
Avcılar'da spora büyük destek
Avcılar Belediyesi bünyesinde hizmet veren fitness, atletizm, basketbol, voleybol, futbol, satranç ve masa tenisi kurslarında yüzlerce çocuğa eğitim veriliyor.

Amatör sporların her branşına destek veren, bu amaçla 2014 yılında Spor İşleri Müdürlüğü'nü faaliyete geçiren Avcılar Belediyesi, Başkan Handan Toprak Benli'nin desteğiyle çalışmalarını sürdürüyor. Spor İşleri Müdülüğü, her yaş grubundan insanın sporla uğraşabilmesi amacıyla belediyenin tüm olanaklarını kullanıyor.

Belediye bünyesinde çocuklara ve gençlere yönelik açılan, fitness, atletizm, basketbol, voleybol, futbol, satranç, masa tenisi kurslarında yüzlerce çocuk eğitim alıyor. Bu kursların sağlıklı bir yapıda yürümesi için Avcılar Belediyesi Spor İşleri Müdürü Yener Şayir, zaman zaman müsabakaları yerinde izleyerek, belediyenin sporun ve sporcunun yanında olduğu mesajını veriyor.

"SLOGANIMIZ: ÖNCE İNSAN"

Avcılar Belediyesi Spor İşleri Müdürü Şayir, "Sosyal belediyecilik yolunda çok önemli girişimlerde bulunuyoruz. Avcılar'da sporun içinde olan herkese kucak açıyoruz. Sorunlara ve isteklere çözümler üretiyoruz. Bu çözümlerin kalıcı ve sürekli olması için çalışıyoruz. Belediye kapıları açılamaz ve ulaşılamaz kapılar değil. Bu kapıları insanlara bizzat kendimiz açıyoruz. Sloganımız: Önce insan. Halkımız, spor tesislerinin hem kullanıcısı hem de tesislerin sahibi" ifadelerini kullandı.