Avrupa hezimeti Karaman'ı götürdü

Avrupa hezimeti Karaman'ı götürdü
Avrupa hezimeti Karaman'ı götürdü
UEFA Avrupa Ligi'nde FK Vojvodina'ya 3-0 yenilerek elenen Bursaspor'da, Teknik Direktör Hikmet Karaman ile yollar ayrıldı.

BURSA- Vojvodina'ya elenerek Avrupa kupalarına veda etmesinin ardından Bursaspor, Teknik Direktör Hikmet Karaman'la yolları ayırma kararı aldı.
Bursaspor'un UEFA Avrupa Ligi 3'ncü Ön Eleme turunda sahasında Sırbistan temsilcisi Vojvodina'ya 3-0 yenilerek elenmesi Bursa'da büyük üzüntüye ve tepkiye neden oldu. Bursaspor'un yediği üçüncü gol sonrasında taraftarların protestosu nedeniyle Atatürk Stadı'nı erken terk etmek zorunda kalan Bursaspor Yönetim Kurulu üyeleri, Özlüce Tesisleri'ne giderek kulüp binasında 02.00'ye kadar süren toplantı yaptı. Yeşil beyazlı yöneticiler alınan farklı yenilgiyi aralarında tartıştı. Maç sonrası İstanbul 'a giden Hikmet Karaman ile telefon görüşmesi yapan Bursaspor Yönetim Kurulu üyeleri, son durumu görüşmek için bugün teknik direktörle bir araya gelme kararı aldı. Yarın basın toplantısıyla açıklanacak ayrılma kararı ise önceden duyuldu.

ŞEN: TOPLANTI BEKLİYORDUK
Bursaspor Kulübü İkinci Başkanı Rıdvan Şen yaptığı açıklamada Teknik Direktör Hikmet Karaman ile toplantı beklediklerini ancak yüz yüze görüşmeden sonra bu sonucun ortaya çıktığını söyledi. Şen, "Toplantıda yüz yüze görüşecektik. Yarın kendisi basın açıklaması yapacağını söylemişti. Bursaspor'a yakışır şekilde beraber açıklama yapmak istemiştik ama olmadı" dedi. İkinci Başkan Şen teknik direktör arayışına başladıklarını ekledi. (Emre KOŞAK/DHA)


Bursaspor taraftarları tesisleri taşladı

Karaman: Sorumluluk benim

Kaptan özür diledi

Bursaspor'dan şok veda! Taraftar çıldırdı