Avrupa Ligi'nde toplu sonuçlar

Avrupa Ligi'nde toplu sonuçlar
Avrupa Ligi'nde toplu sonuçlar
UEFA Avrupa Ligi 1. Eleme Turu'nda ilk maçlar tamamlandı.

İSTANBUL - Rövanş maçları, biri 8 Temmuz Salı, 38'i 10 Temmuz Perşembe günü oynanacak birinci eleme turunda, alınan sonuçlar şöyle:

Pyunik (Ermenistan) - Astana (Kazakistan): 1-4
Shirak (Ermenistan) - Shakhter (Kazakistan): 1-2
Kairat (Kazakistan) - Kukes (Arnavutluk): 1-0
Veris (Moldova) - Litex Lovech (Bulgaristan): 0-0
Gabala (Azerbaycan) - Siroki Brijeg (Bosna Hersek): 0-2
Santos (Estonya) - Tromsö ( Norveç ): 0-7
Banga (Litvanya) - Sligo Rovers (İrlanda): 0-0
Myllykosken Pallo-47 (Finlandiya) - Fuglafjördur (Faroe Adaları): 1-0
Celik Niksic (Karadağ) - Koper (Slovenya): 0-5
Sillamae (Estonya) - Honka (Finlandiya): 2-1
Turnovo (Makedonya) - Chikhura Sachkhere (Gürcistan): 0-1
Santa Coloma (Andorra) - Metalurg Üsküp (Makedonya): 0-3
VPS Vaasa (Finlandiya) - Brommapojkarna ( İsveç ): 2-1
Botev Plovdiv (Bulgaristan) - Libertas (San Marino): 4-0
Vaduz (Liechtenstein) - College Europa (Cebelitarık): 3-0
Rosenborg (Norveç) - Jelgava (Letonya): 4-0
Göteborg (İsveç) - Fola Esch (Lüksemburg): 0-0
Sioni Bolnisi (Gürcistan) - Flamurtari (Arnavutluk): 2-3
Tiraspol (Moldova) - Inter Bakü (Azerbaycan): 2-3
Differdange 03 (Lüksemburg) - Atlantas (Litvanya): 1-0
Broughton (Galler) - Haugesund (Norveç): 1-1
Vikingur (Faroe Adaları) - Daugava Daugavpils (Letonya): 2-1
B36 Torshavn (Faroe Adaları) - Linfield ( Kuzey İrlanda): 1-2
Rudar Velenje (Slovenya) - Laçi (Arnavutluk): 1-1
RNK Split (Hırvatistan) - Mika (Ermenistan): 2-0
Hibernians (Malta) - Spartak Tırnava (Slovakya): 2-4
Cukaricki (Sırbistan) - UE Sant Julia (Andorra): 4-0
Folgore Falciano (San Marino) - Buducnost (Karadağ): 1-2
Diösgyori VTK (Macaristan) - Birkirkara (Malta): 2-1
Derry City (İrlanda) - Aberystwyth Town (Galler): 4-0
Abeerden (İskoçya) - Daugava Riga (Letonya): 5-0
Crusaders (Kuzey İrlanda) - Ekranas (Litvanya): 3-1
Stjarnan (İzlanda) - Bangor City (Galler): 4-0
FH Hafnarfjördur(İzlanda) - Glenavon (Kuzey İrlanda): 3-0
Fram (İzlanda) - Nömme Kalju (Estonya): 0-1
Zeljeznicar (Bosna Hersek) - Lovcen (Karadağ): 0-0 (AA)