Avukat skandalında şok detay!

Avukat skandalında şok detay!
Avukat skandalında şok detay!
Galatasaray Kulübü'nün savcılığa taşıyacağını duyurduğu 'avukat skandalı' konusunda ilginç bir detay ortaya çıktı.

Bir süredir Galatasaray 'da görev alan ve kulübe ibraz ettiği bazı diplomaların sahte ve bazı işlemlerin de usulsüz olduğuna dair hakkında ciddi iddialar bulunan Av. Ayşegül Egemen’in, sarı-kırmızılı kulübe yönetim kurulu üyesi ve basın sözcüsü Şükrü Ergün’ün eşinin şirketinin 'önerisiyle' alındığı iddia edildi.

G.Saray'dan Berkin Elvan kararı


Sporx.com.'un haberine göre; sarı-kırmızılılarda bir nevi 'kelle avcısı' adı verilen Headhunterlık işi yapan Şükrü Ergün'ün eşi Özlem Ergün'ün şirketine, Av.Ayşegül Egemen’le ilgili taraflar arasındaki anlaşma gereği belli de bir komisyon parası ödediği öğrenildi.

Galatasaray'da bugün adı usulsüzlüklerle anılan ve kulüp tarafından savcılık nezdinde hakkında işlem yapılacağı duyurulan kişinin adeta bonservis bedeli ile kulübe kazandırılması hem de bu kişiyi kendilerine öneren headhunterlık şirketinin Ünal Aysal yönetiminde yer alan Şükrü Ergün'ün eşinin firması olması camia içinde kulaktan kulağa dolaşmaya başladı.

Yönetim kurulunun usulsüzlük yaptığı gerekçesiyle hakkında savcılıkta işlem yapacağını duyurduğu 2012 yılında kulübe giriş yapan Av.Egemen’in dışında Galatasaray'ın kulübe alınan 4-5 üst düzey müdürün de yine basın sözcüsü yönetici Şükrü Ergün’ün eşinin şirketi üzerinden alındığı öğrenildi. 

Drogba'ya sürpriz talip