Aybaba: Futbol bu...

Aybaba: Futbol bu...
Aybaba: Futbol bu...
Medical Park Antalyaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, Fenerbahçe maçıyla ilgili, "10 saniye önce Diarra golü atsaydı biz kazanacaktık" dedi.

ANTALYA (AA) - Samet Aybaba, 2-1 mağlup oldukları karşılaşmanın ardından düzenlenan basın toplantısında, oyuna çok ötü başladıklarını belirtti. Konsantrasyonlarının çok düşük olduğunu ifade eden Aybaba, ilk dakikalarda rakibe çok geniş alanlar bıraktıklarına dikkati çekti.

Rakibin ilk 15 dakikada net pozisyonlar bulduğuna dikkati çeken Aybaba, "İkinci yarı rakibe yakın oynayarak çabuk atağa çıkma isteği ortaya çıkınca maça ortak olduk. Futbol bu. 10 saniye önce Diarra golü atsaydı biz galip ayrılacaktık" diye konuştu.

Kırmızı -beyazlı futbolcu Diarra ise maçı kazanmak için çok çaba gösterdiklerini söyledi. Diarra, karşılaşma süresince şans faktörünün yanlarında olmadığını belirterek, son dakikada girdiği pozisyonu gole çeviremediği için taraftarlardan özür diledi.

Kaptan Uğur İnceman ise iyi mücadele etmelerine rağmen son dakika golüyle yenildikleri için üzüntülü olduklarını dile getirdi.