Aybaba, Milli Takım için hazır

Trabzonspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, haziran ayında Milli Takımlar Teknik Direktörü Şenol Güneş'in görev süresinin sona erdiğini hatırlatarak, "Her Türk teknik direktörü gibi ben de bu göreve yürekten adayım.

TRABZON - Trabzonspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, haziran ayında Milli Takımlar Teknik Direktörü Şenol Güneş'in görev süresinin sona erdiğini hatırlatarak, "Her Türk teknik direktörü gibi ben de bu göreve yürekten adayım. Ancak bunu konuşmak için henüz çok erken, çünkü şu anda milli takımın başında çok başarılı bir teknik direktör olan Şenol Güneş var. Şimdilik beklemedeyim" ifadesini kullandı.
Hafta sonunda Elazığspor ile oynayacakları karşılaşmanın zor geçeceğini tahmin ettiklerini de ifade eden Aybaba, şunları söyledi: "Elazığ-
spor'un göreve yeni başlayan bir hocası var. Bu durum takıma yeni bir heyecan getirecektir. Ancak bizim de hedeflerimiz var. Futbolcularımın durumları iyi, milli maç nedeniyle meydana gelen boşlukta çalışmalarımızı sürdürdük. Maçı, iyi oynayarak kazanmak istiyoruz." (Spor Servisi)