Aybaba'dan acı itiraf

Aybaba'dan acı itiraf
Aybaba'dan acı itiraf
Medical Park Antalyaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, ligde bu zamana kadarki en kötü futbolu oynadıklarını söyledi.

KONYA (AA) - Deplasmanda 2-0 mağlup oldukları maçta, Torku Konyaspor'un çok iyi mücadele ettiğine dikkati çeken Samet Aybaba, "Bu maçta oyuncularımı tanıyamadım ancak son 5 haftadır yenilmeyen de onlar. Böyle bir maçı unutup diğer maçlara bakacağız. Takım halinde kötüyüz, bireysel olarak değil. Takım halinde maçı kazanmayı istemedik. Böyle olunca da ortaya mağlubiyet çıktı. Karşı takım bizden daha çok istedi ve kazandı" ifadelerini kullandı.

Kırmızı -beyazlı futbolcu Uğur İnceman ise taraftarın desteğine karşılık veremediklerini belirterek, "Zor olacağını biliyorduk. Konyaspor da çıkış arıyordu. Geçen haftaki performansımızı devam ettirmek istiyorduk ancak bu kötü sonuç ortaya çıktı. Taraftarımızdan özür diliyorum" dedi.

Medical Park Antalyasporlu Musa Nizam da maçın başında yedikleri gol nedeniyle moral bozukluğu oluştuğunu, bunun da ilk yarı boyunca devam ettiğini ifade etti.

İkinci yarının başında yedikleri golle işlerin çıkmaza girdiğine işaret eden Nizam, "Bu golden sonra daha fazla mücadele ettik ancak rakip çok istedi ve gol pozisyonlarına girdi. Önümüzde Fenerbahçe maçı var. Bu maçla tekrar çıkış yakalamak istiyoruz" diye konuştu.