Aybaba'dan operasyon planı

Sezon başında birçok transfer yapılmasına karşın ligde beklenen sonuçları elde edemeyen Trabzonspor'da, teknik direktör Samet Aybaba takımda operasyon yapmak için düğmeye bastı.

TRABZON - Sezon başında birçok transfer yapılmasına karşın ligde beklenen sonuçları elde edemeyen Trabzonspor'da, teknik direktör Samet Aybaba takımda operasyon yapmak için düğmeye bastı. Aybaba, Ocak ayındaki transfer döneminde Oumar, Yattara, Van de Paar, Somers ve kaleci Petkoviç gibi bazı isimleri göndermeyi planlıyor. Tecrübeli çalıştırıcı, yeni başkanın seçilmesinin ardından raporunu yönetime bildirecek. Samet Aybaba, Petkoviç'in yerine kaliteli bir yabancı kaleci alınması için yönetimden talepte bulunacak.
'Beşiktaş yenilgisini unutun'
Öte yandan Aybaba, Ankaragücü maçı öncesinde oyuncularıyla bir toplantı yaparak uyarılarda bulundu. Tecrübeli hoca şöyle konuştu: "Beşiktaş yenilgisini unutun. Ankaragücü maçını kazanmak zorundayız. Ligde kredimizi tükettik. Bundan sonra hataları affetmeyeceğim. Herkes aklını başına alsın. Sadece bu maçı düşünün. Bundan sonra tüm sorumluluk sizde. Ankaragücü maçını kaybedersek, kimsenin gözünün yaşına bakmayacağım." (Spor Servisi)