Aybaba'dan Orman'a dava

Aybaba'dan Orman'a dava
Aybaba'dan Orman'a dava
Samet Aybaba, Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'a 100 bin lira manevi tazminat davası açtı.

Medical Park Antalyaspor Teknik Direktör Samet Aybaba, Beşiktaş ’tan ayrıldı, ama dava kapanmadı. Skorer'in haberine göre; "Sinan, Gökhan ve Dentinho nasıl transfer edildi, bunları bana kamuoyu önünde söyletmesin. Açıklarsam insan yüzüne bakamaz" sözleri nedeniyle Aybaba ile siyah-beyazlı kulübün Başkanı Fikret Orman  mahkemelik oldu.

Beşiktaş imzaya çok yakın


Bir gazetede yayımlanan haberi kanıt olarak sunan Aybaba’nın avukatı Şükrü Sedat Vargılı, müvekkilinin kişilik haklarına saldırı nedeniyle hazırladığı dava dilekçesinde şu ifadeleri kullandı:
“Müvekkilimin itibarı kamuoyu önünde verilen röportaj nedeniyle sarsılmıştır. Davalı tarafından müvekkilimin alacaklarını talep etmesi üzerine yüksek tirajlı bir gazeteye verilen röportajda Sinan Kurumuş, Gökhan Süzen ve Dentinho transferlerine dikkat çeken Beşiktaş başkanı, 'Bu 3 oyuncu nasıl transfer edildi, bunları bana kamuoyu önünde söyletmesin. Açıklarsam insan yüzüne bakamaz' tarzındaki tavsif ve değerlendirmelerin, müvekkilimi incitici, küçük düşürücü olduğu hususunda duraksama bulunmamaktadır."

Haberin tamamı için tıklayın; Aybaba'dan dava

Sınırlara sığmam taşarım!