'Aybaba'nın gidişi hayırlı oldu'

Çaykur Rizespor Basın Sözcüsü Aykut Ferah, kulüp içerisinde birlik ve beraberliği sağlayarak sezon sonunda hedefledikleri başarıyı yakalayacaklarını söyledi.

RİZE - Çaykur Rizespor Basın Sözcüsü Aykut Ferah, kulüp içerisinde birlik ve beraberliği sağlayarak sezon sonunda hedefledikleri başarıyı yakalayacaklarını söyledi. Ferah, lige çok sıkıntılı başladıklarını belirterek, "Samet Aybaba'nın kendi oluşturduğu takımı bırakıp gitmesi ile lige sancılı başladık. Fakat çok kısa sürede toparlandık. Ardından İstanbul Büyükşehir Belediyespor karşısında önemli bir galibiyet aldık. Her işte bir hayır vardır. Samet Aybaba'nın istifa edip takımdan ayrılmasının bizim için hayırlı olduğunu düşünüyorum" dedi.
Ferah, seyircinin son İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçında Çaykur Rizespor'un oynadığı oyundan memnun olduğunu gözlemlediğini belirterek, "90 dakika boyunca destekleri ile bunu bize gösterdiler. Mücadele ve oyun disiplinimizle taraftarımızla kaynaştık. Oyun kalitemizi ve mücadele gücümüzü daha da yukarıya taşıyarak taraftarlarımıza daha güzel futbol izlettireceğiz" diye konuştu. (Spor Servisi)