Aydın Yılmaz'ın hedefi Milli Takım

Aydın Yılmaz'ın hedefi Milli Takım
Aydın Yılmaz'ın hedefi Milli Takım
Kasımpaşa'nın yeni transferi Aydın Yılmaz, hedefinin yeniden A Milli Futbol Takımı'na seçilmek olduğunu söyledi.

İSTANBUL - Kasımpaşa Kulübü'nün resmi internet sitesine açıklamalarda bulunan Aydın Yılmaz, teknik direktör Rıza Çalımbay'ın transferinde etkili olduğunu vurgulayarak, "Kasımpaşa'yı tekrar çıkış yakalayabileceğimi düşündüğüm için tercih ettim. Burası benim bu hedefimi gerçekleştirebilmek için iyi bir kulüp. Hedefleri olan bir kulüp, en büyük tercih nedenim bu oldu" diye konuştu.

Bu sezon devamlılığı sağladıktan sonra yeniden Milli Takım'a seçilmeyi hedeflediğini aktaran Aydın, "Maç kondisyonu kazanıp, performansımı en yükseğe çıkararak, yeniden milli takıma çağrılmak istiyorum" ifadesini kullandı.

Aydın Yılmaz, lacivert-beyazlı takımın Avusturya kampını değerlendirerek, "Kampta yoğun şekilde çalışıyoruz. Çok güzel bir arkadaşlık ortamı var. Takım olarak hem keyifli hem de çok istekliyiz. Kampı en iyi şekilde değerlendirmek istiyoruz. Şu ana kadar her şey çok güzel geçiyor" şeklinde konuştu.

Kasımpaşa'da güzel bir ortamla karşılaştığını anlatan deneyimli oyuncu, futbolcular, teknik heyet ve yönetimin beraberlik içinde çalıştığını sözlerine ekledi. (AA)