Aydın Yılmaz'ın imzasına taraftar engel olmuş!

Aydın Yılmaz'ın imzasına taraftar engel olmuş!
Aydın Yılmaz'ın imzasına taraftar engel olmuş!
Galatasaray'da iç transferde Aydın Yılmaz'ın sözleşmesinin uzatılma düşüncesi direkten döndü. Başkan Dursun Özbek, yıldız transferi bekleyen taraftarların isyanı üzerine karar değiştirdi.

İSTANBUL - Geçtiğimiz sezon sadece 65 dakika forma giyen Aydın Yılmaz ile 1.2 milyon Dolar karşılığında sözleşme imzalama düşüncesi sarı-kırmızılı taraftarların sosyal medya üzerinden yürüttükleri kampanya nedeniyle gerçekleşmedi.

Felipe Melo, Sevilla ile anlaştı

Galatasaray altyapısından yetişen futbolcunun sözleşmesinde yer alan opsiyon maddesinin kullanılması ve tecrübeli oyuncunun kampa beğenilmemesi halinde İstanbul Başakşehir'e kiralanması gündeme gelmişti. Ancak yönetimden yıldız transferi bekleyen taraftarlar, Sabri Sarıoğlu'nun ücretine zam yapılmasına gösterdiği tepkiden fazlasını Aydın Yılmaz ile sözleşme yenilenmesi haberlerine gösterdi. Bazı taraftarlar kulübe mail ve faks çekerek, "Aydın Yılmaz ile sözleşme yenilenecekse kombinemizi iade edeceğiz" ifadelerini kullandı.

Bu gelişmeler üzerine Başkan Dursun Özbek, 27 yaşındaki orta saha oyuncusunun mukavelesinin uzatılmamasına karar verdi. Kadir ÇETİNÇALI (DHA)

Valencia transferinde flaş gelişme!