Aydınlar: Her şeyimle hazırım

Aydınlar: Her şeyimle hazırım
Aydınlar: Her şeyimle hazırım
Fenerbahçe Seçimli Olağanüstü Genel Kurulu öncesi başkanlığa aday olan TFF eski başkanı Mehmet Ali Aydınlar, iddialı açıklamalar yaptı.

İSTANBUL (AA) - Acıbadem Maslak Hastanesi'nde Acıbadem Sağlık Grubu'nun yeni markası "Acıbadem New Life"ın tanıtım toplantısına katılan Mehmet Ali Aydınlar , toplantının ardından Fenerbahçe ile ilgili sorular üzerine, " Bugün Fenerbahçe'yi konuşmuyoruz. Fenerbahçe'yi önümüzdeki günlerde konuşacağım. Basın toplantısı yapacağım. Benim kafamda program belli ancak stratejim gereği şu anda açıklamıyorum" diye konuştu.

Aydınlar'a dev destek


Aydınlar, "Yönetim Kurulu listeniz hazır mı?" şeklindeki soru üzerine, "Her şeyimle hazırım, ama bir süreç var. O süreç içinde adımlarımızı atacağız. Bugün burada sağlıkla ilgili toplantımız vardı. Yarın üniversiteyle ilgileneceğiz. Artık hafta sonundan itibaren Fenerbahçe'ye ağırlık veririz" ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe ile ilgili yapacağı basın toplantısıyla ilgili soruya karşılık Aydınlar, "Kimse merak etmesin, Fenerbahçe camiasına çok iyi mesajlar gelecek" şeklinde konuştu.

'Yargıtay cezamı muhtemelen onar'