Aydınlar'a Galatasaray desteği

Aydınlar'a Galatasaray desteği
Aydınlar'a Galatasaray desteği
Galatasaray CEO'su Arıboğan ve yönetici Ebru Köksal, Aydınlar'ın F.Bahçe Başkanlığı'na aday olmasını değerlendirdi.

Galatasaray Sportif A.Ş. CEO'su Lutfi Arıboğan, Futbol Federasyonu'nda birlikte çalıştığı Mehmet Ali Aydınlar'ın, Fenerbahçe Kulübü başkan adaylığı konusunda, "Sayın Aydınlar çok değerli bir insan. Adaylığını duydum, hayırlı olsun. Benim yorum yapmam doğru olmaz, kararı Fenerbahçe kongresi verecektir" dedi.

Fenerbahçe'de başkanı kim olmalı?


Sabah Gazetesi'nin haberine göre; Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Ebru Köksal ise TFF'de beraber görev yaptığı Aydınlar için, "Başarılı bir adamı. Fenerbahçe için iyi projeler düşünüyordur. Başkan değişirse Fenerbahçe ile ilişkilerimiz nasıl olur, buna başkanımız yanıt verecektir. Pozitif bir ortamın oluşması herkes için daha iyi olacaktır" ifadelerini kullandı.

GİZLİ BELGE İSYANI

Mehmet Ali Aydınlar, kongre üyelerine ait bilgilerin "Gizli belge paylaşılamaz" diye verilmediğini açıklayıp, yarışın demokratik olmamasından yakındı

Aziz Yıldırım'ın başkan adaylığını duyurmasının ardından yazılı bir açıklama yapan Aydınlar, sürecin demokratik bir şekilde yürümemesinden yakındı; "Başkan adayı olarak resmi müracaatla istemiş olduğum kongre üyelerine ait bilgiler, CEO imzalı bir mektupla 'Gizli belgedir paylaşılamaz' bahanesiyle ekibime verilmemiştir. FB TV'de hiçbir adaydan bahsedilmezken mevcut başkanın seçim kampanyası yürütülmektedir. Sporcularla çekilen fotoğraflar kampanya amaçlı kullanılmaktadır. Başkan adayı olarak Sayın Aziz Yıldırım'la değil, topyekün F.Bahçe Kulübü'nün bileşenleriyle yarışa girmekteyim."

Mehmet Ali Aydınlar'dan Aziz Yıldırım'a sert eleştiri

Aziz Yıldırım'dan olay sözler