Ayhan Akman: Beni tehdit ettiler!

Ayhan Akman: Beni tehdit ettiler!
Ayhan Akman: Beni tehdit ettiler!
Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup'ta mücadele eden Sarıyer, teknik direktör Ayhan Akman ile yolları ayırma kararı aldı. Taraftarların kendisini tehdit ettiğini iddia eden Akman, yönetimin de bu duruma sessiz kaldığını söyledi.

Ayhan Akman, görevden ayrılmasına ilişkin yaptığı yazılı açıklamada 'tehdit edildiği' iddiasında bulundu.

Eski milli futbolcunun açıklaması şöyle:
"Sezon başında koyduğumuz şampiyonluk hedefine emin adımlarla ilerlerken son haftalarda taraftarların anlamsız tepkilerinin son kazandığımız maçta bile 90 dakika boyunca ve hatta maç sonu sevincimizi dahi protesto edecek kadar ileri gitmesi, sonrasında tesislere gelen taraftar grubunun beni ve oyuncularımı tehdit etmesi buna karşı bizleri destekleyici bir duruş sergilemeyen ve yanımızda olmayan yönetim kurulunun tavrından dolayı oyuncularımıza ve kulübümüze zarar vermeme adına görevimden ayrılıyorum. Göreve başladığım ilk günden bugüne kadar yanımızda olan sayın belediye başkanımız Şükrü Genç ve sayın Ferhat Göçer'e teşekkür ederim. Takımımıza ve bizlere sahip çıkan oyuncularımıza şampiyonluk yolunda başarılar dilerim."

Ayhan Akman yönetiminde 13 maça çıkan Sarıyer, 7 galibiyet, 2 beraberlik ve 4 yenilgi sonucu topladığı 23 puanla üçüncü sırada yer alıyor.