Ayın altın adamı Gökhan Gönül

Türk Kalp Vakfı sponsorluğunda düzenlenen '11 Altın Adam Yarışması'nda Fenerbahçeli futbolcu Gökhan Gönül ekim ayının altın adamı seçildi.

İSTANBUL - Türk Kalp Vakfı sponsorluğunda düzenlenen '11 Altın Adam Yarışması'nda Fenerbahçeli futbolcu Gökhan Gönül ekim ayının altın adamı seçildi. Savunma oyuncuları arasında yapılan değerlendirmede 232 puan verilen Gökhan altın adam seçilirken, Galatasaray'dan Rigobert Song 145 puanla gümüş adam, Oftaşspor'dan Giray Kaçar ise 120 puanla bronz adam oldu.
Fenerbahçe Teknik Direktörü Zico'yu 249 oyla ayın teknik direktörü seçen jüri, terör olayları sırasında yaptığı açıklamalarla takdir topladığı için Fenerbahçeli futbolcu Roberto Carlos'u da 'ayın altın kalpli futbolcusu' olarak belirledi. Jüri, Trabzonspor'un Basın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Zeyyat Kafkas'ı 256 puanla ayın altın yöneticisi, FIFA Kokartlı Hakem Fırat Aydınus'u ise 252 puanla ayın altın hakemi seçti. Fotoğraf yarışmasında ise Türkiye-Yunanistan milli maçında çektiği bir fotoğrafla Vatan Gazetesi'nden Haydar Tanışan birinci oldu. (Spor Servisi)