'Ayın Değeri'ne dört aday

'Turkcell Ayın Futbol Değerleri'nde nisan ayının adayları belirlendi.

İSTANBUL - 'Turkcell Ayın Futbol Değerleri'nde nisan ayının adayları belirlendi. Yarışmada her ay, o ay içinde yapılan Süper Lig maçlarındaki, futbolun sportif değerlerini simgeleyen gol, asist, kurtarış gibi görüntülerin yanı sıra, saha içinden veya dışından gelen fair-play,
azim, takım ruhu, sportmenlik gibi manevi değerler de ödüllendirilebiliyor.
Jüri, Süper Lig'de oynanan 26, 27, 28 ve 29. hafta maçlarından seçilen toplam 12 adet görüntü arasından nisan ayı adayları olarak şu görüntüleri belirledi:
1. Diyarbakırspor-Galatasaray maçında kale çizgisi üzerinde mükemmel bir vuruşla takımına gol kazandıran Volkan Arslan, 2. İngiltere-Türkiye milli maçında son yılların en başarılı performanslarından birini ortaya koyan kaleci Rüştü Reçber, 3. Samsunspor-Gaziantepspor maçında 'Küfür istemiyoruz, edeni de istemiyoruz' pankartı açan ve maçı da küfür etmeden tamamlayan Samsunspor taraftarları, 4. Göztepe-Galatasaray maçı öncesinde
'centilmen bir Fenerbahçeli' olduğunu söyleyerek, Galatasaraylı Arif'e başarılar dileyen ve ondan da sıcak bir karşılık alan bedensel engelli genç futbolsever.
'Ayın Futbol Değeri'ne aday görüntüler, 5-18 Mayıs tarihleri arasında TV kanallarında yayınlanarak, kısa mesaj ile halk oylamasına sunulacak. (Spor Servisi)