Aykut Kocaman 'Fenerbahçe' sorusuna kızdı

Aykut Kocaman 'Fenerbahçe' sorusuna kızdı
Aykut Kocaman 'Fenerbahçe' sorusuna kızdı
Aykut Kocaman, eski takımı Fenerbahçe'nin teknik direktörlüğü için isminin geçtiği yönündeki soruya "Hiçbir ilgim yok. Hiç ilgim de olmayacak" diye cevap verdi.

RADİKAL - Torku Konyaspor teknik direktörü Aykut Kocaman, Gençlerbirliği maçı sonrasında açıklama yaparken bir gazetecinin yönelttiği "Fenerbahçe teknik direktörlüğü için isminiz geçiyor. Ne söylemek istersiniz?" şeklindeki soruya kızdı. Kocaman, gözeteciye "Hiçbir ilgim yok. Şunu da söyleyebilirim ki; hiç ilgim de olmayacak" diye cevap verdi.

'HAVAYA GİRMİŞ OLARAK GELDİLER'

Aykut Kocaman, maçı değerlendirirken de Spor Toto Süper Lig'de golsüz berabere sonuçlanan Gençlerbirliği maçında kaybettikleri iki puan nedeniyle üzgün olduklarını  söyledi. Gençlerbirliği'nin Konya'ya Osmanlıspor galibiyetiyle biraz daha havaya girmiş olarak geldiğini de belirten Kocaman "Kaçırılan 2 puandan dolayı son derece üzgünüz. Oyuncularım kazanmak için büyük çaba gösterdi" dedi.

'ÜRETKEN DEĞLDİK'

Aykut Kocaman, gol bölgesinde geçen haftaya göre üretken olamadıklarına dikkati çekerek, şunları kaydetti: "Oyuncularım, maçı kazanabilmek için yüksek enerjiyi ortaya koydu ancak çok kuvvetli hamlelere sahip değildik. Son 10 dakika neredeyse maçı elimizden kaçırıyorduk. Direk ceza sahasına atılmaya çalışılan toplar, tamamen kalemize hızlı atak olarak geldi. Maçın son 15 dakikalık bölümünde rakibi biraz daha baskı altına alabilecekken, tam tersi maçın kontrolünü kaybettik. İç sahada oynamanın son dakikalarda getireceği baskıyı da yitirdik. Son 10 dakikalık bölüm dışında son derece istekli bir takım vardı."